KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634096
nr 1263 4096
Göte Halvarsson (f. 1927), Sverige. Älg, signerad. Olja på duk, 50x79 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:23:33
200 kr